Poule-Indeling Grote Finale 2019 + Speelschema

Aanvang wedstrijden Grote Finale : 19.00 uur

De poule-indeling van de Grote Finale is gemaakt na het spelen van de voorronden.

In de pauze wordt een herindeling gemaakt.
Eindig je voor de pauze als eerste in de poule dan speel je na de pauze nog 3 wedstrijden op veld 1.
Eindig je voor de pauze als tweede in de poule dan speel je na de pauze nog 3 wedstrijden op veld 2.
Eindig je voor de pauze als derde in de poule dan speel je na de pauze nog 3 wedstrijden op veld 3.
Eindig je voor de pauze als vierde in de poule dan speel je na de pauze nog 3 wedstrijden op veld 4.

Alle teams zorgen voor een teller.

Zie voor het wedstrijdschema onderaan deze pagina.

DONDERDAG 27 Juni 2019

Poule-indeling voor de pauze

               
  POULE A   POULE B   POULE C   POULE D
A1 Europol B1 Tebodin C1 HKV D1 Niels in Vorm
A2 Kiwa B2 Justitia Haga C2 LekkerZen D2 Berkien Verzekeringen
A3 BDO B3 DSW 2 C3 Basalt Blokjes D3 Basalt Revalidatie
A4 Pannenkoek B4 Team Janson C4 Zonne-Energie Op Maat D4 TBA 2
               

Poule-indeling na de pauze

       
               
  POULE E   POULE F   POULE G   POULE H
E1 nr 1 veld 1 F1 nr 2 veld 1 G1 nr 3 veld 1 H1 nr 4 veld 1
E2 nr 1 veld 2 F2 nr 2 veld 2 G2 nr 3 veld 2 H2 nr 4 veld 2
E3 nr 1 veld 3 F3 nr 2 veld 3 G3 nr 3 veld 3 H3 nr 4 veld 3
E4 nr 1 veld 4 F4 nr 2 veld 4 G4 nr 3 veld 4 H4 nr 4 veld 4
               


SPEELSCHEMA
:

tijd team (A, B, C of D) team (A, B, C of D) tellen
1) 19.00 – 19.15 1 2 3
2) 19.17 – 19.32 3 4 1
3) 19.34 – 19.49 2 3 4
4) 19.51 – 20.06 4 1 2
5) 20.08 – 20.23 1 3 4
6) 20.25 – 20.40 2 4 3
       
pauze i.v.m. herindeling      
tijd team (E, F, G of H) team (E, F, G of H) tellen
7) 20.55 – 21.10 2 1 4
8) 21.12 – 21.27 4 3 2
9) 21.29 – 21.44 3 2 1
10) 21.46 – 22.01 1 4 3
11) 22.03 – 22.18 3 1 2
12) 22.20 – 22.35 4 2 1

OPMERKING: De prijsuitreiking zal rond 23.00 uur plaatsvinden in InterLokaal, de sportkantine van Inter Rijswijk.

 

Kiwa verzorgt hooggekwalificeerde certificering