Poule-indeling Voorronden 2018 + Speelschema

Aanvang wedstrijden op alle voorronden – avonden : 19.00 uur

De poule-indelingen van de voorronden staan hieronder vermeld.
Alle teams zorgen voor een scheidsrechter en een teller.

Tijdens deze avonden worden er 12 wedstrijdronden gespeeld.
Zie voor het wedstrijdschema onderaan deze pagina.

DINSDAG 12 Juni 2018
op vier velden:

Poule-indeling voor de pauze

POULE A POULE B POULE C POULE D
A1 HKV Lijn in water B1 The Jong Ones C1 Haag Wonen D1 The Noisebusters
A2 RWS B2 Go TNO C2 TNO Bravo D2 Old Boys Netwerk
A3 Berkien Verzekeringen B3 Kiwa C3 Capriole Coffee Team D3 Zonnestraal
A4 DSW 2 B4 DSW 0 C4 DSW 1 D4 Tebodin

Poule-indeling na de pauze

POULE E POULE F POULE G POULE H
E1 Go Tno F1 TNO Bravo G1 Old Boys Netwerk H1 RWS
E2 Haag Wonen F2 The Noisebusters G2 HKV Lijn in water H2 The Jong Ones
E3 DSW 2 F3 DSW 0 G3 DSW 1 H3 Tebodin
E4 Zonnestraal F4 Berkien Verzekeringen G4 Kiwa H4 Capriole Coffee Team

DONDERDAG 14 Juni 2018
op vier velden:op

Poule-indeling voor de pauze

POULE A POULE B POULE C POULE D
A1 ABT B1 JOOST mag ’t weten C1 TOTAL POWERCLUB D1 BDO
A2 Europol Volleyball B2 T’recs C2 Janson D2 DCMeppeRs
A3 Sophia Revalidatie B3 Grand Winston C3 Justitia Haga D3 Zonne-Energie Op Maat
A4 de Volleyknallers B4 Optimize your volleyball C4 ORTEC D4 ZMASH

Poule-indeling na de pauze

POULE E POULE F POULE G POULE H
E1 T’recs F1 Janson G1 DCMeppeRs H1 Europol Volleyball
E2 TOTAL POWERCLUB F2 BDO G2 ABT H2 JOOST mag ’t weten
E3 de Volleyknallers F3 Optimize your volleyball G3 ORTEC H3 ZMASH
E4 Zonne-Energie Op Maat F4 Sophia Revalidatie G4 Grand Winston H4 Justitia Haga

 

Aanvang wedstrijden op alle voorronden – avonden : 19.00 uur

SPEELSCHEMA :

tijd team (A, B, C of D)   team (A, B, C of D)       fluiten+tellen     
 1)   19.00 –  19.15  1  2  3
 2)   19.17 –  19.32  3  4  1
 3)   19.34 –  19.49  2  3  4
 4)   19.51 –  20.06  4  1  2
 5)   20.08 –  20.23  1  3 4
 6)   20.25 –  20.40  2  4  3
       pauze
tijd team (E, F, G of H) team (E, F, G of H) fluiten+tellen
 7)   20.55 –  21.10 2 1 4
 8)   21.12 –  21.27 4 3 2
 9)   21.29 – 21.44 3 2 1
10)  21.46 – 22.01 1 4 3
11)  22.03 – 22.18 3 1 2
12)  22.20 – 22.35 4 2 1

 

Aan het einde van de avond  worden alle resultaten opgeteld.
Deze eindstand bepaalt de plaatsing voor de 2e ronde ( DINSDAG 26  of  DONDERDAG 28 juni ).

Per voorronde gaan de 8 teams met de minste punten naar de KLEINE FINALE op 26 juni 2018
en de 8 teams met de meeste punten naar de GROTE FINALE op 28 juni 2018.