Poule-indeling Voorronden 2019 + Speelschema

Aanvang wedstrijden op alle voorronden – avonden : 19.00 uur

De poule-indelingen van de voorronden zijn gemaakt na het sluiten van de inschrijving.
Alle teams zorgen voor een scheidsrechter en een teller.

DINSDAG 11 Juni 2019

Poule-indeling voor de pauze

POULE A POULE B POULE C POULE D
A1 Total Power Club B1 Zonnestraal C1 Niels in Vorm D1 LekkerZen
A2 DCMeppeRs B2 DSW 0 C2 DSW 1 D2 DSW 2
A3 TBA 1 B3 TBA 2 C3 The Floaters D3 The Noisebusters
A4 Kiwa B4 Team Janson C4 Pannenkoek D4 BDO

Poule-indeling na de pauze

POULE E POULE F POULE G POULE H
E1 DSW 0 F1 DSW 1 G1 DSW 2 H1 DCMeppeRs
E2 Niels in Vorm F2 LekkerZen G2 Total Power Club H2 Zonnestraal
E3 Kiwa F3 Team Janson G3 Pannenkoek H3 BDO
E4 The Noisebusters F4 TBA 1 G4 TBA 2 H4 The Floaters

Speelschema Dinsdag :

tijd team (A, B, C of D)   team (A, B, C of D)       fluiten+tellen     
 1)   19.00 –  19.15  1  2  3
 2)   19.17 –  19.32  3  4  1
 3)   19.34 –  19.49  2  3  4
 4)   19.51 –  20.06  4  1  2
 5)   20.08 –  20.23  1  3  4
 6)   20.25 –  20.40  2  4  3
       pauze
tijd team (E, F, G of H) team (E, F, G of H) fluiten+tellen
 7)   20.55 –  21.10 2 1 4
 8)   21.12 –  21.27 4 3 2
 9)   21.29 – 21.44 3 2 1
10)  21.46 – 22.01 1 4 3
11)  22.03 – 22.18 3 1 2
12)  22.20 – 22.35 4 2 1

DONDERDAG 13 Juni 2019

Poule-indeling

POULE A POULE B POULE C POULE D
A1 Capriole Coffee Team B1 Europol C1 Berkien Verzekeringen D1 Gisteren waren we beter
A2 Basalt Rocks B2 Basalt Revalidatie C2 Basalt Blokjes D2 ABT
A3 HKV B3 HKafé C3 The Young Ones D3 Tebodin
A4 Allganized B4 Ratatouille C4 MOS knallers D4 Zonne-Energie op Maat
A5 Justitia Haga B5 NACO C5 Volleyknallers D5 Optimize your Volleyball

Speelschema Donderdag :

tijd team (A, B, C of D)   team (A, B, C of D)       fluiten+tellen     
 1)   19.00 –  19.20  1  2  3
 2)   19.22 –  19.42  3  4  5
 3)   19.44 –  20.04  5  1  2
 4)   20.06 –  20.26  2  3  4
 5)   20.28 –  20.48  4  5  1
 6)   20.50 –  21.10  1  3  5
 7)   21.12 –  21.32  5  2  4
 8)   21.34 –  21.54  4  1  2
 9)   21.56 –  22.16  3  5  1
10)  22.18 –  22.38  2  4  3

Aanvang wedstrijden op alle voorronden – avonden : 19.00 uur

Aan het einde van de avond  worden alle resultaten opgeteld.
Deze eindstand bepaalt de plaatsing voor de 2e ronde ( DINSDAG 25  of  DONDERDAG 27 juni ).

Van de voorronde op dinsdag 11 juni gaan 8 teams met de minste punten naar de KLEINE FINALE op 25 juni 2019
en 8 teams met de meeste punten naar de GROTE FINALE op 27 juni 2019.

Van de voorronde op donderdag 13 juni gaan de teams die 3de, 4de en 5de worden in een poule naar de  KLEINE FINALE op 25 juni 2019 en de teams die 1ste en 2de worden naar de GROTE FINALE op 27 juni 2019.

Kiwa verzorgt hooggekwalificeerde certificering